У Миколаєві розробляють програму заміни внутрішньобудинкових мереж водогону на умовах співфінансування – за рахунок жителів і міськбюджету (ВІДЕО)


09:3817.01.2023

У Миколаєві розробляють програму заміни внутрішньобудинкових мереж водогону на умовах співфінансування.

Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич у коментарі виданню «НикВести», інформують в Миколаївській міськраді.

«Ми вже працюємо над програмою, найближчим часом представимо. Мережі потрібно було міняти в будь-якому випадку. Хочу звернути увагу, що будинки, де труби водопроводу замінили на пластикові, не так постраждали від впливу солоної води. Не варто чекати, що хтось прийде і все зробить. Ми очікуємо, що жителі почнуть організовуватись», – каже міський голова.

До участі в програмі планують залучати як ОСББ, так і управляючі компанії. Наприкінці 2022 року міська рада ухвалила програму компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для багатоквартирних будинків – за цим же прикладом діятиме і механізм співфінансування заміни внутрішньобудинкових мереж.

Як повідомляло Інше ТВ, 12 квітня 2022 року Миколаїв залишився без питної води, яка подавалася в місто водогоном Дніпро-Миколаїв, саме через те, що окупанти підірвали його у Киселівці на Херсонщині.

За кілька місяців було прийняте рішення подавати в систему водопроводу лимарську воду, яку неможливо знесолити, і вона почала руйнувати водопостачальну мережу міста. Гендиректор МКП «Миолаївводоканал» Борис Дуденко вже неодноразово заявляв про необхідність заміни 240 км труб міської водопровідної мережі, але загальну конкретну суму, яка знадобиться для проведення такої реконструкції, не називав – тільки казав про «мільярди гривень».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Миколаєві розробляють програму заміни внутрішньобудинкових мереж водогону на умовах співфінансування – за рахунок жителів і міськбюджету (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube