«Звільнення і островів, і Кінбурнської коси можливе лише під час загального звільнення наших територій» – Сили оборони Таврійського напрямку


12:1911.01.2023

Питання контролю над Кінбурнською косою можливо вирішити лише під час повного звільнення Херсонської області, окреме звільнення коси не є доцільним.

Про це сказав керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін в ефірі національного телемарафону, пише «Українська правда».

“Кінбурнську косу більше контролює противник. Разом з тим, завдяки нашому вогневому контролю, противник не може там зосереджувати великих груп своїх військ… Хочу пояснити всім: і острови, і Кінбурнська коса, їх звільнення можливе лише під час загального звільнення наших територій. Окреме звільнення Кінбурнської коси не є зовсім доцільним. Чому? Тому що там відкрита місцевість і вогневі ураження збоку противника можуть завдати більше шкоди, ніж ми отримаємо переваги під час звільнення цієї території”, – сказав Єрін.

Як пояснив Єрін, кидати на звільнення цих окремих територій Херсонщини великі сили та засоби наразі неспівставно з метою: це питання довгострокової перспективи.

За словами полковника, Кінбурнська коса більше перебуває під контролем росіян. Натомість постійного контролю над островами на Дніпрі в Херсонській області не має жодна сторона.

Як повідомляло Інше ТВ, обстріл Очакова 9 січня – реакція ворога на успіхи українських військових на Кінбурнській косі, – ОК «Південь» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube