В Миколаєві скульптуру нареченої біля Палацу урочистих подій огорнули помаранчевою тканиною (ФОТО)


16:2029.11.2022

Сьогодні, 29 листопада, в Миколаєві скульптуру нареченої біля Палацу урочистих подій огорнули помаранчевою тканиною.

Так учасниці акції «Зе!Жінки: Україна без насильства» у рамках всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» хотіли привернути увагу суспільства та підтримати усіх, хто постраждав від сексуального насильства під час збройної агресії росії проти України.

Про це повідомила голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва, яка стала учасницею акції, передає Інше ТВ.

«256422 звернень від жінок, які потерпають від насильства в Україні, надійшли на гарячу лінію 102 тільки з січня по жовтень цього року. За даними ВООЗ – це кожна третя жінка у світі. Цьогоріч ця проблема для нашої країни стала кричущою через повномасштабну збройну агресію РФ проти України. Тисячі, а то й десятки тисяч наших жінок постраждали від рук окупантів, і їх насилля відрізняється особливою жорстокістю… З кожним новим звільненим нашими ЗСУ населеним пунктом вся країна дізнається про жахливі випадки, які здебільшого не вкладаються в голові… Кожен факт такого насилля повинен бути покараний! Бережіть себе! Єднаємося та підтримуємо один одного», – зокрема, написала Ганна Замазєєва на своєму телеграм-каналі.

Скульптуру нареченої учасниці акції огорнули помаранчевою тканиною, тому що помаранчевий колір – це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне від насильства майбутнє. Пов’язуючи стрічки та покриваючи пам’ятники, жінки привертають увагу та підтримують усіх, хто постраждав від сексуального насильства під час збройної агресії росії проти України.

Як повідомляло Інше ТВ, В Україні посилять реагування на сексуальне насильство в умовах збройного конфлікту

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Миколаєві скульптуру нареченої біля Палацу урочистих подій огорнули помаранчевою тканиною (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube