Зеленський висунув Одесу як кандидата від України на проведення Всесвітньої виставки 2030 року (ВІДЕО)


16:3929.11.2022

Сьогодні, 29 листопада, Президент України Володимир Зеленський звернувся до Генеральної асамблеї Міжнародного бюро виставок щодо проведення Експо-2030.

Він представив українську кандидатуру на проведення Всесвітньої виставки 2030 року – Одесу.

Про це повідомили в Офісі Президента України, передає Інше ТВ.

«Чому саме Одеса? Чому саме Україна? Чому саме Чорне море?

Цьогоріч Україна стала світовим взірцем сміливості. І мільярди людей на всіх континентах побачили, що означає українська незламність, і чому російський терор не досягне своєї мети.

І побачать, як Україна стане взірцем відбудови. Ані зимовий холод, ані темрява, ані будь-які інші прояви терору не допоможуть росії підкорити українців.

Настане час української перемоги. А тоді… Відбудова нашої держави стане найважливішим економічним, технологічним і гуманітарним проектом нашого часу…

І у 2030 році, коли українська відбудова вже продемонструє значну частину із запланованих результатів, саме в Україні можна буде побачити, на що здатне людство, коли всі народи співпрацюють заради миру й безпеки, заради розвитку та зручнішого майбутнього для всіх людей.

А в цьому, до речі, і є фундаментальний сенс Всесвітніх виставок. Тож реальність нашої країни й дух Всесвітніх виставок максимально збігатимуться. Саме в Україні, саме у 2030 році…

Коли у 2030 році ви відвідаєте Україну та нашу Одесу, ви зможете відчути силу, свободу й культуру не просто однієї країни й одного міста. Ви відчуєте потенціал усього людства. Ось чому 2030 рік. Ось чому Одеса, Україна й Чорне море. Ось чому Всесвітня виставка», – зокрема, сказав Володимир Зеленський.

Як повідомляло Інше ТВ, Амбасадори United24 хочуть зібрати кошти на 1 тисячу генераторів для українських лікарень (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський висунув Одесу як кандидата від України на проведення Всесвітньої виставки 2030 року (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube