Друга ліга. Матч перед зимовими канікулами миколаївський «Васт» завершив власною перемогою

09:4808.11.2022

Вчора, 7 листопада, в Кременчуці зустрічалися миколаївський «Васт» та місцевий «Кременчук».

Матч завершився рахунком 0:2 (0:1) на користь миколаївських футболістів.

Про це пишуть «Николаевские новости».

ФК Васт: Восконян-к (Сидоренко, 88′), Боровський, Штирбу, Ширяєв, Шкіндер, Головін (Колосків, 74′), Ярчук, Шмат (Душук, 88′), Каранга (Стеценко, 74′), Гуменяк (Крамаренко , 56 ‘), Студенко.

Голи: 0:1 – Студенко (39′), 0:2 – Крамаренко (68′).

У першому колі миколаївці перемогли суперника з рахунком 5:0 і зараз мали намір поповнити очковий баланс за їх рахунок. Наприкінці першого тайму відзначився Студенко. Він вдало замкнув флангову передачу Ширяєва. 1:0 – це перший гол 23-річного нападаючого у складі «Васта».

Миколаївці і в другому таймі не дали засумніватися, хто сильніший. Одна із швидких контратак була результативною. Вітенко буквально розстрілював у штрафному ворота «Кременя-2». Голкіпер Музичка дивом відбив м’яч перед собою, а Крамаренко вдало зіграв на добиванні. 2:0! Це його третій гол у нинішньому чемпіонаті.

Друга ліга йде на зимові канікули. Найближчий матч підопічні Дмитра Назаренка проведуть уже у новому році. 8 квітня вони мають зіграти у Новограді-Волинську із «Звягелем».

Як повідомляло Інше ТВ, Друга ліга. Миколаївський «Васт» поступився одеській «Реал Фарма»