“Виправляємо кадрові помилки”. Тепер Віталій Кім просить не призначати Омельчука головою РВА


11:1325.08.2022

 Як ми повідомляли, 23 серпня КМУ погодив призначення Олександра Омельчука головою Миколаївської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Як повідомлялось, колишній голова Миколаївської РДА Ігор Мухарський був звільнений з посади за власним бажанням 16 серпня.

За інформацією місцевих телеграмм-каналів, ще до написання заяви Мухарським було два претенденти на його крісло: 1) Олексій Допіра, перший заступник Мухарського 2) Петро Паламарюк, екс-регіонал, екс-заступник голови Новоодеської РДА. Але обидві кандидатури були відхилені.

Останнє відоме місце роботи Олександра Омельчука – радник генерального директора «Миколаївської ТЕЦ». На цю посаду його було призначено у квітні минулого року.

2015 року він став депутатом Миколаївської міської ради депутатів від фракції «Опозиційний блок». Потім був призначений на посаду віце-мера з питань енергетики. Омельчука вважали наближенним до лідера партійної фракції Ігоря Дятлова.

2020 року балотувався до Миколаївської міськради від партії «Миколаївці», але не пройшов.

Голова фракції “Слуга Народу” в Раді Давид Арахамія назвав кадровою помилкою погодження кандидатури Олександра Омельчука на посаду голови Миколаївської районної військової адміністрації. “Знаю, що ця інформація обурила багатьох людей. Тому я вже звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка й голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма щодо виправлення цієї кадрової помилки”, – написав він у Телеграм.

“Виправляємо кадрові помилки. Відправили прохання залишити без розгляду призначення Олександра Омельчука. Разом до перемоги”, – повідомив сьогодні Віталій Кім.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube