Google запускає кампанію по боротьбі з фейками про українських біженців у ЄС


10:5825.08.2022

Google запустить кампанію по боротьбі з фейками про українських біженців в Польщі, Словаччині та Чехії. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

“Дочірня компанія Google Jigsaw наступного тижня розпочне кампанію із протидії дезінформації про українських біженців у Польщі, Словаччині та Чехії, ґрунтуючись на дослідженні психологів з двох британських університетів”, – йдеться в повідомленні.

У співпраці із Jigsaw психологи з університетів Кембриджа та Брістоля створили 90-секундні ролики, призначені для “щеплення” людей проти шкідливого контенту у соціальних мережах.

“Відео, які демонструватимуться у рекламних блоках на власній платформі Google YouTube, а також у Twitter, TikTok і Facebook, покликані допомогти людям виявляти емоційні маніпуляції та цапів відбувайлів у заголовках новин”, – пише видання.

Мета кампанії – “вибудувати стійкість до антиміграційних наративів у партнерстві із місцевими недержавними організаціями, науковцями, експертами у галузі дезінформації”.

Як очікується, інформаційна кампанія триватиме один місяць.

Читайте: “Старе посвідчення, кумедний фейк”, – “Азов” спростував “липу” ФСБ про причетність до полку жінки, яка нібито вбила Дугіну (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube