Арахамія закликав Шмигаля та Кіма скасувати погодження Омельчука на посаду голови Миколаївської РВА


16:2524.08.2022

Голова фракції “Слуга Народу” в Раді Давид Арахамія назвав кадровою помилкою погодження кандидатури Олександра Омельчука на посаду голови Миколаївської районної військової адміністрації.

Про це він написав у себе в Telegram .

Арахамія пише, що дізнався про рішення Кабміну зі ЗМІ. Він називає Омельчука кандидатом, “який має багату “ватну” біографію”.

Все буде добре… А “перспективні кандидат” нехай не сподіваються, що зможуть перевзутись і хтось вибачить їм те, що було до війни», – написав один з лідерів президентської партії.

Арахамія закликав Шмигаля та Кіма скасувати погодження Омельчука на посаду голови Миколаївської РВА 1
Арахамія закликав Шмигаля та Кіма скасувати погодження Омельчука на посаду голови Миколаївської РВА 3

 Як ми повідомляли, 23 серпня КМУ погодив призначення Олександра Омельчука головою Миколаївської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Останнє відоме місце роботи Олександра Омельчука – радник генерального директора «Миколаївської ТЕЦ». На цю посаду його було призначено у квітні минулого року.

2015 року він став депутатом Миколаївської міської ради депутатів від фракції «Опозиційний блок». Потім був призначений на посаду віце-мера з питань енергетики. Омельчука вважали наближенним до лідера партійної фракції Ігоря Дятлова.

2020 року балотувався до Миколаївської міськради від партії “Миколаївці”, але не пройшов.

Сьогодня найчастіше згадують, що у 2014 році Олександр Омельчук був серед захисників пам’ятника Леніна на головній площі у Миколаєві. Значна кількість цих захисників сьогодні є активними колаборантами і співпрацюють с окупантами.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube