Скільки вже прийшло повідомлень про колаборантів у Миколаєві та коли влада закриє місто, розповів Кім (ВІДЕО)


09:5820.07.2022

Вчора голова Миколаївської ОВА заявив про нагороду в 100 доларів за повідомлення про колаборантів та коректувальників россійских ударів. А на сьогоднішний ранок вже отримано 18 повідомлень про ці злочини, – заявив у відеозверненні Віталій Кім.

З вчора прийшло 18 листів щодо ймовірної діяльності колаборантів та зрадників. Зараз ми їх обробляємо та перевіряємо інформацію, – казав він.

Великий резонанс викликала також вчорашня заява голови області про закриття міста на кілька днів, аби “пройти по домам нехорорших людей”.

Сьогодні віталій Кім уточнив, що це станеться через один-два тижня, і населення буде попереджено завчасно.

Щодо закриття міста Миколаєва. Це планується за тиждень-два. Якраз закінчаться жнива та ми відпрацюємо максимально всі дані. Місто закриємо на день чи два. Про це разом з військовими ми повідомимо завчано, щоб люди могли закупити їжу, воду та мали змогу спланували свої дії. Та відпрацюємо необхідні адреси, за якими спостерігаємо, – сказав голова обласної військової адміністрації.

Читайте також: Якщо вам є, що повідомити про корегувальників ворожого вогню: інструкція для мешканців Миколаївщини

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Скільки вже прийшло повідомлень про колаборантів у Миколаєві та коли влада закриє місто, розповів Кім (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube