Володар сміття: американський університет присвоїв почесний науковий ступінь коту (ФОТО)


19:5519.05.2024

Університет штату Вермонт присвоїв коту ступінь доктора наук у галузі «сміттярства» за те, що він є затятим мисливцем на мишей і улюбленим улюбленцем кампусу.

Про це пише The Guardian, передає Інше ТВ.

Кіт з США на ім’я Макс отримав докторський ступінь у галузі «сміттярства», коли Університет штату Вермонт присвоїв йому почесний ступінь на знак визнання його заслуг. Кіт – повне ім’я Макс Доу – зарекомендував себе вправним мисливцем на мишей і «вже багато років є ласкавим членом сім’ї [студентського містечка]», – йдеться у сповненому каламбурів дописі на Фейсбуці школи в Каслтоні, штат Вермонт, де нещодавно було оголошено про присвоєння незвичайного наукового ступеню.

«З гучним муркотінням схвалення з боку професорсько-викладацького складу, опікунська рада … штату Вермонт … присвоїла Максу Доу престижне звання доктора біології сміття, з усіма привілеями котячої м’яти, привілеями когтеточки і обов’язками по догляду за смітниками, які з ним пов’язані. Вітаємо доктора Макса Доу!», – йдеться в дипломі.

Як повідомляло Інше ТВ, Бойові коти. Україна залучає котячих друзів до боротьби з Росією, – Politico (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube