НАТО має план, як закрити повітряний простір України, – Business Insider


20:2419.05.2024

НАТО вже має дієву модель захисту неба України від російських атак. Ця модель була наочно продемонстрована під час іранської атаки на Ізраїль у квітні.  

Про це пише видання Business Insider, передає «ТСН».

Колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен зокрема висловив переконання, що ракети-перехоплювачі можуть запускатися з території сусідніх з Україною країн НАТО, таких як Польща та Румунія, аби прикрити принаймні західні області України.

Видання Frankfurter Allgemeine Zeitung повідомило що правлячі та опозиційні партії Німеччини висловлюють підтримку ідеї захисту прикордонних до НАТО регіонів України. 

“Західні країни могли б захистити частину повітряного простору України поблизу території НАТО та збивати російські безпілотники і ракети. Це зменшило б навантаження на українську протиповітряну оборону та дозволило б їм захистити фронт. Як у випадку з Ізраїлем, де допомагали Франція, Велика Британія та інші, вони не стали б воюючими сторонами”, – заявив Родеріх Кізеветтер, політик опозиційного Християнсько-демократичного союзу та колишній офіцер генерального штабу Бундесверу.

Як повідомляло Інше ТВ, З початку доби на фронті – 90 бойових зіткнень, найгарячіше – на Покровському та Сіверському напрямках, – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube