Компанія-власник батискафа, який спускався до “Титаніка”, оголосила всіх п’ятьох членів екіпажу мертвими


07:0423.06.2023

Компанія OceanGate, власник батискафу «Тітан», який спускався до затонулого «Титаніка», оголосила всіх п’ятьох членів екіпажу мертвими.

Про це йдеться в заяві, яку в своєму твіттер оприлюднила компанія, передає Інше ТВ.

«Наразі ми вважаємо, що наш генеральний директор Стоктон Раш, Шахзада Давуд та його син Сулеман Давуд, Хаміш Хардінг та Поль-Анрі Наржоле, на жаль, загинули.

Ці люди були справжніми дослідниками, яких об’єднував особливий дух пригод та глибока пристрасть до вивчення та захисту Світового океану. Наші серця з цими п’ятьма душами та всіма членами їхніх сімей у цей трагічний час. Ми сумуємо про втрату життя та радість, яку вони принесли всім, кого вони знали.

Це надзвичайно сумний час для наших відданих співробітників, які виснажені та глибоко сумують про цю втрату. Уся сім’я OceanGate глибоко вдячна незліченним чоловікам і жінкам з численних організацій міжнародного співтовариства, які мобілізували масштабні ресурси і працювали над цією місією.

Ми високо цінуємо їхнє прагнення знайти цих п’ятьох дослідників, а також їхні дні та ночі невпинної роботи на підтримку нашого екіпажу та їхніх сімей.

Це дуже сумний час для всієї спільноти дослідників та для кожного з членів сімей загиблих у морі.

Ми переконливо просимо поважати приватне життя цих сімей у цей тяжкий час», – йдеться в заяві компанії.

Компанія-власник батискафа, який спускався до "Титаніка", оголосила всіх п’ятьох членів екіпажу мертвими 1
Компанія-власник батискафа, який спускався до "Титаніка", оголосила всіх п’ятьох членів екіпажу мертвими 3

Як повідомляло Інше ТВ,  Батискаф, що віз туристів на затонулий “Титанік” і зник, подав сигнал лиха. Але його порятунок майже неможливий

22 червня на телеканалі NBC поінформували, що батискаф перебуває в критичній ситуації через брак кисню, а пошукова операція проводиться “на межі можливостей”. За прогнозами, кисень може закінчитися протягом доби.

Також 22 червня стало відомо, що під час пошуків зниклого батискафа “Титан”, що перевозив туристів до “Титаніка”, було виявлено “поле уламків”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube