В США збили вже 4-й неопізнаний об’єкт, в Пентагоні розповіли подробиці


06:5113.02.2023

У Пентагоні повідомили деталі збиття неопізнаного об’єкту в повітряному просторі США, який “міг тановити небезпеку для цивільної авіації”.

Про це повідомляється на  сайті Пентагону.

“За вказівкою президента Байдена і на основі рекомендацій міністра Остіна та військового керівництва, літак F-16 випустив ракету AIM9x, щоб успішно збити повітряний об’єкт, що летів на висоті приблизно 20 000 футів у повітряному просторі США над озером Гурон у штаті Мічиган.

Північноамериканське командування повітряно-космічної оборони виявило об’єкт у неділю вранці і продовжувало його візуальне і радіолокаційне відстеження. Виходячи з траєкторії його польоту і даних, ми можемо обґрунтовано пов’язати цей об’єкт з радіолокаційним сигналом, зафіксованим над Монтаною, який пролетів у безпосередній близькості від чутливих об’єктів Міністерства оборони США. Ми не оцінюємо його як кінетичну військову загрозу для чогось на землі, але вважаємо, що він становив небезпеку для безпеки польотів і загрозу через його потенційні можливості спостереження. Наша команда тепер працюватиме над поверненням об’єкта, щоб дізнатися більше”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, перший аеростат виявлений в небі над США 3 лютого, він був розміром з три шкільні автобуси, його збили після того, як він пролетів над секретними військовими об’єктами по всій Північній Америці. Друга кулялітала над Латинською Америкою, третю збили біля Аляски.

В Білому домі заявили, що у Китаю є флот повітряних куль, який використовується для розвідувальних операцій

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В США збили вже 4-й неопізнаний об’єкт, в Пентагоні розповіли подробиці' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube