В Грузії затримали терориста, який захопив банк і вимагав $2 млн., вертоліт і прапор рф. Заручників звільнили


19:4120.09.2022

МВС підтверджує успішне завершення спецоперації із затримання грабіжника, який захопив заручників у філії “Банку Грузії” в місті Кутаїсі.

Усіх 12 заручників звільнено, їхньому життю не загрожує небезпека, повідомляє МВС Грузії.

За даними телекомпанії “Пірвелі”, з території біля банку приблизно о 19:30 виїхав поліцейський автомобіль, у якому перебував затриманий.

Громадське телебачення Грузії повідомляє з місця подій, що група співробітників поліції увійшла в будівлю і вивела звідти заручників.

За даними ЗМІ, затриманому чоловікові до 45 років, його звуть Давид. За однією з версій, яку поки що не підтвердила поліція, грабіжник мешкає недалеко від філії банку на вулиці Руставелі в Кутаїсі, на яку він скоїв напад. Поліція вже викликала на опитування членів сім’ї зловмисника. Також є дані, що на пограбування чоловік зважився після недавнього повернення з еміграції через серйозні фінансові проблеми.

Нагадаємо, чоловік середніх років у камуфляжному одязі увірвався сьогодні близько 11-ї ранку у філію “Банку Грузії” і взяв у заручники 12 осіб, зокрема двох співробітників банку. За словами очевидців, на його одязі були закріплені дроти, він стверджував, що це – бомба. Крім того, в руках у нього була граната, а в кишені – ніж.

Грабіжник вимагав виплатити йому 2 мільйони доларів, а потім знизив суму викупу до 1,5 мільйонів. Він також заявляв, що збирається покинути Кутаїсі на вертольоті, який повинно було надати МВС, і вимагав прапор рф.

Кримінальну справу порушено за чотирма статтями Кримінального кодексу Грузії: стаття 144 – “захоплення в заручники”; стаття 236 – “протиправні придбання, зберігання, носіння, виготовлення, перевезення, пересилання чи збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв”; стаття 323 – “терористичний акт” і стаття 329 – “захоплення заручника в терористичних цілях”.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube