Вночі россіяне двома ракетами вдарили по Чорноморському універсітету ім.П.Могили в Миколаєві (ФОТО)


08:1917.08.2022

Сьогодні вночі, під час ракетного обстрілу Миколаєва, дві россійські ракети С-300 вдарили по Чорноморському національному універсітету ім.П.Могили, провідному вишу регіону.

Одна з ракет влучила у фасад головного корпусу універсітету поряд із центральним входом. В результаті у стіні пролом, вибиті вікна та вхідні двері. Друга впала безпосередньо на територію університету.

“У момент обстрілу в університеті був лише охоронець. На щастя, він не постраждав. Уламками та ударною хвилею пошкоджень зазнали будинки навпроти закладу. Усім, кому потрібно, безкоштовно видамо плівку та ОСБ-плити.Наразі наші комунальники розчищають територію біля університету, щоб звільнити проїзд для транспорту”, – повідомив міський голова Олександр Сенкєвич.

Мер нагадав, що кілька днів тому россійське воєнне відомство заявило, нібито на території ЧНУ розташована база ТРО та бронетехніка.

Тоді на місцевому телеканалі було розміщено відзняте одним файлом двогодинне відео універсітету, який займався набором абітурієнтів.

– Буквально кілька днів тому я публікував відео і показував, що ніякої військової бази там немає. Що там працюють звичайні фахівці університету: приймають документи абітурієнтів, підписують обхідні листи, видають дипломи. А сьогодні вночі туди прилетіли дві російські ракети. Це справжні терористи, які прикриваючись своєю пропагандою, продовжують цинічно руйнувати наші заклади освіти, – підкрслює Сенкєвич.

Нагадаємо, це вже третій універсітет в Миколаєві, який зруйнований россіянами.

Як повідомляло Інше ТВ, 15 липня в Миколаєві зранку росіяни розбомбили 2 найбільших університети (ВІДЕО).

В НУК практично не вціліло жодної аудиторії, а в «Сухомлинці» довелось обвалити  частину надбудови (ФОТО, ВІДЕО).

Ректор Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Євген Трушляков заявив, що російські війська обстріляли головний корпус університету, але він не має сумнів, що виш працюватиме.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Вночі россіяне двома ракетами вдарили по Чорноморському універсітету ім.П.Могили в Миколаєві (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube