Наслідки ракетної атаки по вишам Миколаєва: в НУК практично не вціліло жодної аудиторії, а в «Сухомлинці» довелось обвалити  частину надбудови (ФОТО, ВІДЕО)


15:3715.07.2022

Як повідомлялось, сьогодні в Миколаєві зранку росіяни розбомбили 2 найбільших університети – начальник Миколаївської ОВА (ВІДЕО).

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич побував в обох вишах і показав руйнування, передає Інше ТВ.

Так, за повідомленням мера, у будівлі університету ім.Сухомлинського рятувальникам довелось обвалити частину надбудови, яка після ракетного обстрілу ледь трималась і могла в будь-який момент впасти на пішохідну частину.

В університеті кораблебудування практично немає вцілілих аудиторій.

«рашисти можуть зруйнувати будівлі, але їм ніколи не зрозуміти, що університет – це не будівлі, а люди, і їх не зламати! Випускники наших університетів, звертаюсь до вас! Сьогодні вашим alma mater як ніколи потрібна підтримка!», – написав мер.

Як повідомляло Інше ТВ, Новий навчальний рік у 2 університетах Миколаєва, по яких ударили ракетами рашисти, не розпочнеться, – Кім (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Наслідки ракетної атаки по вишам Миколаєва: в НУК практично не вціліло жодної аудиторії, а в «Сухомлинці» довелось обвалити  частину надбудови (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube