Він кращий. Джонсон прокоментував проголосований законопроект про допомогу Україні


22:3320.04.2024

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон після того, як у ній підтримали законопроєкт про військову допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів, відповів, чому допомогу ухвалювали так довго та чи боїться він відставки.

Виступ Джонсона транслював Голос Америки.

Спікер зазначив, що ухвалене рішення відрізняється від законоролєкту, схваленого Сенатом.

«Палата представників здійснила цей крок, ми надіслали цей пакет Сенату. Цей пакет відрізняється від того, що ініціював Сенат. Ми дали можливість нашим членам висловитися, щоб їх почули, і в результаті маємо кращий пакет. Це не порожній чек, який намагався виписати Сенат, не необмежений чек, який він намагався виписати. Зараз у нас є позика, це кредит на економічну допомогу, а також механізми для того, щоб забрати російські активи. І пам’ятатйте, що значна частина піде на те, щоб поповнити запаси зброї США. Також входять санкції проти Ірану, Росії та Китаю, більшвсть американців вважають це дуже важливим. Кожен міг побачити і по суті проаналізувати положення. … Це було складно, алде немає сумнівів, що цей пакет став кращим, є важливим і має пріоритети національої безпеки», — заявив Джонсон.

Він також наголосив, що не боїться відставки через нього.

«Я не спілкуюся постійно про свою відставку і ставлюся до цього спокійно», — заявив спікер.

На питання про те, чому рішення про допомогу Україні примали так довго, Джонсон відповів:

«Це був процес, були речі, які необхідно було зробити перед цим. Це важливо, це вчасно, і Палата представників мала час, щоб розглянути цей законопроєкт, і я думаю, що ми виконали свою роботу».

Нагадаємо також: Як швидко після голосування в Палаті представників Україна отримає допомогу від США© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube