Мінкульт подав заяву по поліції через перешкоджання роботі Комісії в Лаврі


17:5130.03.2023

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що через перешкоджання роботі комісії з приймання-передачі державного майна Києво-Печерської лаври подали заяву до поліції.

Він наголосив, що 31 березня Комісія продовжить свою роботу «в будь-якому разі».

«Маємо констатувати, що через фізичні перешкоди з боку УПЦ (МП) Комісія з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» не змогла розпочати роботу сьогодні. Представники Монастиря від Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, які входять до складу Комісії, не змогли пояснити, у кого є ключі від будівлі, перевірка якої була запланована. До того ж, численні невідомі особи перешкоджали потрапляння членів Комісії всередину будівлі», – написав Ткаченко у телеграмі 30 березня.

«Брутальна поведінка представників УПЦ МП щодо представників Комісії глибоко дисонує з їхніми закликами до Бога. Завтра Комісія продовжить свою роботу в будь-якому разі», – наголосив він.

Нагадаємо, НСЖУ заявляє про масові порушення УПЦ МП прав журналістів в Лаврі, викликали поліцію (ВІДЕО)

Нагадаємо також, УПЦ МП з Лаври не пішла, комісії працювати не дадуть, “Паша-мерседес” напав на журналістів (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube