У Держдеп США викликали посла Росії через інцидент із безпілотником


20:3814.03.2023

Державний департамент США викликав російського посла через збиття американського безпілотника над Чорним морем.

Про це заявив речник Держдепартаменту Нед Прайс, повідомляє журналістка The Baily Beast Шенон Варви у Twitter.

“Державний департамент викличе російського посла в департамент, щоб висловити “рішучі заперечення” з приводу поведінки Росії. Процес виклику йде/очікується сьогодні в другій половині дня”, – написала вона.

Нагадаємо, над Чорним морем російський Су-27 збив американський безпілотник. Два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне і непрофесійне перехоплення безпілотного літака розвідки, спостереження і рекогносцировки MQ-9 ВПС США, який діяв у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, 14 березня 2023 року.
Приблизно о 7:03 ранку за центральноєвропейським часом один з російських літаків Су-27 влучив у пропелер MQ-9, внаслідок чого американські сили були змушені збити MQ-9 у міжнародних водах. Кілька разів перед зіткненням Су-27 скидали паливо на MQ-9 і пролітали перед ним у нерозважливий, екологічно небезпечний і непрофесійний спосіб. Цей інцидент демонструє не лише брак компетентності, але й небезпечність та непрофесіоналізм, повідомили в Європейському командуванні Збройних сил США.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Держдеп США викликали посла Росії через інцидент із безпілотником' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube