В Молдові на акції протесту відбулись зіткненні з поліцією, аеропорт закрили (ВІДЕО)


15:3212.03.2023

Сьогодні в Молдові проходить проросійський мітинг, організований партією “Шор”. Через це напередодні попереджали про можливі провокації, бо розвідка США попереджала, що пов’язані з росією особи працюють над підбурюванням до повстання проти молдавського уряду.

Після інформації про можливі провокацї партія PACE, яку очолює Георге Кавкалюк, оголосила, що сьогодні не братиме участі в протесті. Від участі в акції відмовилася також Асоціація ветеранів силових органів Scutul Poporului, повідомляє NewsMaker.

Ще до початку акції поліція затримувала тих, хто йшов на акцію – в них знаходили кастети і газові балончики. При цьому організатори протесту обурювались і стверджували, що люди йдуть на мирну акцію з іконами.

Маніфестанти йшли від медінституту до парламенту.

Далі у центрі Кишинева учасники протесту зіткнулися з поліцією. Обстановка загострилася після того, як дві колони протестувальників зустрілися біля парламенту і вирішили пройти далі проспектом Штефана чел Маре. Поліція не пропустила їх, тому що це не було заявлено організаторами заздалегідь.

Сьогодні ж невідомі заявили про мінування аеропорту у столиці Молдови. Поліція провела евакуацію.

Бюро інформації аеропорту отримало повідомлення про бомбу і близько 12:50 передало його до прикордонної поліції, яка працює у будівлі. Правоохоронці евакуювали персон і пасажирів евакуювали з аеропорту в Кишиневі.

Видання зазначає, що за сьогоднішній день у Кишиневі вже було чотири виклики про нібито мінування.

Щодо мітингу, то згодом поліція повідомила про затримання в Кишиневі ще 54 осіб, серед яких 12 неповнолітніх. Правоохоронці зазначили, що всі затримані планували взяти участь у протесті, який проводить у центрі столиці партія “Шор” та її прибічники.

У поліції зазначили, що затримані поводилися підозріло і при них виявили заборонені предмети, зокрема ножі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube