Дуда порадив Зеленському підписати мир з Росією в Переяславі (ВІДЕО)


09:4701.02.2023

Анждей Дуда заявив, що всі хотіли б мати можливість жити з Росією в мирі і вільно розвиватися, проте це неможливо.

Президент Польщі Анджей Дуда порадив Володимиру Зеленському прийняти капітуляцію Росії у Переяславі.

31 січня польський президент зі своєю дружиною прибули до Латвії. У Ризі він зустрівся з поляками, які проживають в країні, і розповів їм про недавню розмову з президентом України, пише WPROST.pl.

Він зазначив, що всі хотіли б мати можливість жити з Росією в мирі і вільно розвиватися, проте це неможливо, тому що вона нападає, грабує, вбиває і намагається відібрати свободу.

“Я кажу: Володимир, дивлячись на нашу історію, як розійшлися колись ці шляхи, я благаю вас – коли ви переможете Росію, коли росіяни прийдуть сюди на колінах підписувати мир, тоді ведіть їх в Переяслав, нехай вони підпишуть з вами мир там, нехай перекреслять всі ті роки радянського і російського впливу і цей полон з часів царизму до недавнього часу, від якого ви зараз знову обороняєтеся”, – згадав Дуда.

Переяславська рада

8 січня 1654 року гетьман Богдан Хмельницький скликав військову раду в Переяславі. Вона увійшла в історію як Переяславська. Точні результати Переяславської ради були згодом втрачені і переписані істориками, тому рішення, прийняте Радою, трактується по-різному. У Радянському трактуванні історії цю подію подавали як “возз’єднання” з Росією і ставило їй пам’ятники.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Дуда порадив Зеленському підписати мир з Росією в Переяславі (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube