Було б, як із Швецією, Туреччиною і НАТО. У Фінляндії запобігли спалюванню Корану


09:2801.02.2023

Поліція Гельсінкі розповіла, що запобігла спалюванню Корану на акції протесту у фінській столиці минулого тижня.

Про це повідомила телерадіокомпанія Yle.

Зазначається, що в поліцію було подано заяву про майбутню акцію протесту, а про плани спалити Коран поліцейські дізналися із соціальних мереж.

“Ми зв’язалися з організаторами демонстрації і сказали їм, що це незаконно у Фінляндії”, – розповів головний комісар столичної поліції Хейккі Порола.

Також, за його словами, це нормальна практика, що поліція зв’язується з організаторами демонстрацій заздалегідь. Учасники акції протесту врахували зауваження правоохоронців. Минулого тижня відбулася акція протесту, але Коран на ній не спалювали.

Нагадаємо, Ердоган погрожував заблокувати Швецію в альянсі у відповідь на публічне спалення Корану ультраправим політиком у Стокгольмі, видовище, яке турецький і шведський уряди засудили як акт фанатизму. Речник президента Ібрагім Калін заявив, що Туреччина навряд чи передасть питання НАТО до парламенту до президентських виборів.

Жорстка лінія Ердогана щодо Швеції має широку підтримку в Туреччині, зокрема й серед прихильників політичної опозиції в країні. Турецький президент зіткнувся з однією з найскладніших кампаній з переобрання за два десятиліття його правління через суспільне невдоволення економікою Туреччини, яка постраждала від одного з найвищих у світі темпів інфляції.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Було б, як із Швецією, Туреччиною і НАТО. У Фінляндії запобігли спалюванню Корану' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube