«Україні від Нідерландів ще буде надана одна батарея Patriot. Світ чує Україну в Давосі» – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:5017.01.2023

«Почалась сьогодні робота щорічного форуму в Давосі, традиційно потужного глобального політичного й економічного майданчика. Світ чує Україну в Давосі – там знають, що Росія зробила з Дніпром, знають, що терористи роблять з Херсоном, з Харковом, з нашим Донбасом та іншими територіями, на які Росія принесла смерть.

Дуже важливо: перша леді України представила сьогодні у Давосі всі елементи нашої формули миру, включно з принциповим пунктом про справедливість – а це включає повну відповідальність російських терористів за все скоєне. І підтримка світом нашої дипломатичної ініціативи – дуже відчувається.

Ми робимо все, щоб ця підтримка стала дійсно глобальною і щоб кроки для завершення російської агресії і повернення безпеки – були здійснені усіма впливовими учасниками міжнародних відносин.

Слава всім нашим героям!

Вічна пам’ять усім, чиї життя забрала російська агресія.

Слава Україні!»

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 328 дня опору українського народу повномасштабному російському вторгненню.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube