Матимемо ще одну батарею Patriot і потужну бронетехніку – вечірнє звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:5405.01.2023

Сьогодні був черговий активний дипломатичний день: іще чотири лідери держав-партнерів повністю поінформовані про українські оборонні потреби і про найближчі плани держави-терориста. Росії не вдасться приховати у тиші її підготовку до нової хвилі агресії проти України і всієї Європи.

Світ знатиме в усіх деталях, як і коли агресор готує нову ескалацію в цій війні. І кожен новий мобілізаційний крок Росії буде відомий світу ще до того, як вона його здійснить. Ми це забезпечимо. І щоденно зміцнюємо оборону України.

З усіма лідерами обговорюю обов’язково дві речі: більше оборонної підтримки для нашої держави, тобто більше зброї для нашої армії, та більше захисту всім українцям – захист на землі, в небі і на морі.

Хочу сьогодні подякувати Президенту Байдену і канцлеру Шольцу – за рішення посилити нашу оборону, дуже вагоме рішення. Матимемо ще одну батарею Patriot і потужну бронетехніку – це дійсно велика перемога для нашої держави.

Дякую всім, хто допомагає нашим людям захищати свободу! Дякую всім, хто воює і працює заради того, щоб терористи зазнали поразки!

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Матимемо ще одну батарею Patriot і потужну бронетехніку – вечірнє звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube