07:0310.12.2022

Національна команда Аргентини в рамках 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 переграла збірну Нідерландів по пенальті після втрати перемоги в основний час.

Рахунок на 35-й хвилині відкрив Науель Моліна, але у центрі уваги – Ліонель Мессі. Він вирізав ідеальний асист, завдяки якому порівнявся за гольовими передачами на ЧС із Дієго Марадоною, Раймоном Копа та Уве Зелером. У них всіх по 8, більше лише у Фрітца Вальтера – 10, передає tribuna.com

ВІДЕО

Збірна Аргентини стала другим півфіналістом Мундіалю після перемоги над Нідерландами (ФОТО, ВІДЕО) 1

Це також його пʼятий асист у плей-оф ЧС – за цим показником він обійшов Пеле, у якого були 4 гольові передачі.

На 73-й хвилині Мессі ще й забив. Акунью збили у штрафному – пенальті, який Лео впевнено реалізував.

ВІДЕО

Завдяки цьому голу Мессі порівнявся із Габріелем Батістутою одразу за двома показниками: голи на великих турнірах (по 23) та на ЧС (по 10).

А ще він обійшов Кріштіану Роналду за голами на великих турнірах: 23 у Лео, 22 у Кріша. Тепер зрозуміло, чому португалець так хотів той гол волосиною.

Нідерланди не здалися – й влаштували камбек за 10 хвилин. Ваут Веґгорст на 83-й хвилині відіграв один гол з асисту Стевена Бергейса.

ВІДЕО

🔹 На 89-й Паредес сфолив, вдарив мʼячем по лаві запасних Нідерландів – і спровокував бійку між обома командами, яка дивом обійшлася лише однією жовтою.

🔹 А на 90+11-й (!), після розіграшу останнього штрафного в основний час матчу, Копмайнерс викотив на Веґгорста, а той проштовхнув мʼяч у ворота – 2:2…

ВІДЕО

У серії пенальті Нідерланди, щоправда, провалилися: Ван Дейк та Бергейс свої удари не реалізували. Аргентина відповіла лиш незабитим ударом Енцо Фернандеса.