Збірна Хорватії першою вийшла у півфінал ЧС 2022 – сенсаційно обіграла Бразилію (ФОТО, ВІДЕО)

21:3009.12.2022

Збірна Хорватії з футболу вийшла у півфінал чемпіонату світу 2022 року в Катарі, обігравши в 1/4 фіналу турніру команду Бразилії.
Про це 9 грудня повідомляють на сайті ФІФА.

Основний час поєдинку завершили внічию 0:0.

Першою в овертаймі відзначилася Бразилія. На 105-й хвилині Неймар, зігравши у стінку із партнером зі збірної, пробив воротаря команди Хорватії Домініка Ліваковича.

Статус-кво у матчі, за три хвилини до закінчення додаткового часу, відновив Бруно Петкович, 1:1.

У серії післяматчевих пенальті точнішими були хорватські футболісти 4:2.

Як пише tribuna, збірна Бразилії програла Хорватії у чвертьфіналі ЧС-2022 у серії пенальті у матчі, де все найцікавіше відбувалося за межами 90 хвилин основного часу.

Рахунок відкрив Неймар вже у доданий до першого екстратайму час – на 105+1-й хвилині.

ВІДЕО

Збірна Хорватії першою вийшла у півфінал ЧС 2022 - сенсаційно обіграла Бразилію (ФОТО, ВІДЕО) 1

Цим голом Неймар порівнявся із Пеле за голами за збірну – в обох по 77 влучних ударів.

А на 117-й хвилині Бруно Петкович зрівняв – і перевів матч у серію пенальті.

ВІДЕО

У Бразилії пенальті не забили Родріго – він йшов бити першим, удар узяв Домінік Ливакович, та Маркіньюш – влучив у стійку.

СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ

ОГЛЯД МАТЧУ

Головний герой матчу – воротар Хорватії Домінік Ливакович. За основний час, за даними SofaScore, він зробив 9 сейвів. Усього ж зробив їх 10 – найкращий результат на цьому ЧС.