Світ має реагувати превентивно, щоб не допустити підрива росією дамби Каховської ГЕС, – звернення Зеленського (ВІДЕО)


22:3520.10.2022

«Зараз всі у світі мають діяти потужно та швидко, щоб не допустити нового російського теракту.

Підрив дамби означатиме масштабну катастрофу. Цим терактом вони можуть знищити серед іншого навіть можливість постачання води з Дніпра до Криму. Північнокримський канал у разі руйнації дамби Каховської ГЕС просто зникне.

І якщо Росія готує такий теракт, якщо вона всерйоз розглядає і такий сценарій, то це означає, що терористи дуже чітко усвідомлюють: їм не утримати не тільки Херсон, але й увесь південь нашої країни, зокрема й Крим.

Маємо зараз усі разом – усі європейці, усі лідери світу, усі міжнародні організації – дати зрозуміти державі-терористу, що такий теракт на Каховській ГЕС означатиме абсолютно те саме, що й застосування зброї масового ураження. Наслідки для Росії мають бути відповідними.

Світ повинен реагувати – превентивно. Це ключове зараз. Принцип превентивного реагування на загрози безпеці нарешті має стати одним із базових для міжнародної політики».

Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 239 дня опору повномасштабному російському вторгненню.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Світ має реагувати превентивно, щоб не допустити підрива росією дамби Каховської ГЕС, – звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube