Рада заборонила примусове стягнення боргів за комуналку з фізосіб. Але не всіх


15:4127.07.2022

Верховна Рада України заборонила на період дії воєнного стану примусове виконання рішень про стягнення з фізичних осіб заборгованості за житлово-комунальні послуги. За законопроект №7531 в цілому проголосували 312 депутатів.

Норма розповсюджується на послуги в територіальних громадах, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають чи перебували у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, або якщо стягнення за житлово-комунальні послуги здійснюється щодо нерухомого майна, яке є місцем постійного проживання такої фізичної особи і було знищено або пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій.

Раніше положення стосувалось лише підприємств оборонно-промислового комплексу, органів військового управління, військових частин, вишів, установ та організацій ЗСУ.

Нагадаємо, раніше облтеплоенерго звернувся до миколаївців, які оформили статус ВПО в інших містах з вимогою платити за опалення

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рада заборонила примусове стягнення боргів за комуналку з фізосіб. Але не всіх' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube