Протягом доби Україна імпортувала електроенергію у Румунії, Словаччини та Польщі. Що на сьогодні


10:4410.06.2024

Минулої доби потреби споживачів покривалися власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Румунії, Словаччини та Польщі.

Про це озповіли в Міненерго.

У денні години через сонячну погоду і відповідно активну роботу СЕС певний період обмежувалося виробництво електроенергії з ВДЕ.

Обмеження споживачів не застосовувалися.

Сьогодні застосування графіків погодинних відключень планується з 16:00 до 22:00. Відключень не передбачено для підприємств критичної інфраструктури, а також підприємств, які імпортують 80 % електроенергії для своїх потреб відповідно до урядової постанови.

СТАН МЕРЕЖ

У Сумській області двічі знеструмлювалась високовольтна повітряна лінія оператора системи передачі. При цьому знеструмлювалися споживачі у Сумській та Харківській області, а одне з енергогенеруючих підприємств відключалося від енергосистеми країни. Застосовувалися аварійні відключення споживачів. На ранок споживачів заживлено. Причина відключення з’ясовується.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

У Харківській області внаслідок ворожого обстрілу відключилась повітряна лінія обленерго. Знеструмлювалась підстанція та приєднані до неї побутові споживачі. Вранці всіх споживачів було заживлено.

Вдень на Дніпропетровщині на одній з підстанцій під час обстрілу відключалося обладнання, знеструмлювалася понад 41 тисяча побутових споживачів у м. Нікополь. Усіх заживлено.

ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 24 799 МВт*год. Експорту не передбачається.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube