ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО)


11:0310.06.2024

У неділю 9 червня на Закарпатті вантажівка ГАЗ-66 з чорними військовими номерами прорвала кордон, угорські прикордонники затримали 32 українських громадян.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко в коментарі “Українській правді”.

Зранку 10 червня журналіст із Закарпаття Віталій Глагола повідомив про інцидент на українсько-угорському кордоні, який стався на ділянці “Косино” та “Велика Бийгань”.

“Прорив кордону на Закарпатті: ГАЗ-66 з чорними військовими номерами прорвав кордон – 32 особи затримані в Угорщині. Із поінформованих джерел мені надійшла інформація про інцидент на українсько-угорському кордоні.

ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 1
ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 7
ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 3
ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 8
ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 5
ГАЗ-66 з військовими номерами прорвав угорський кордон, в авто було 32 українських громадян (ФОТО) 9

Подія сталась вчора, 9 червня. Наші прикордонники виявили доріжку слідів від транспортного засобу на контрольно-слідовій смузі, що вказувала на перетин державного кордону в районі 225-го прикордонного знаку. Інцидент стався на ділянці “Косино” та “Велика Бийгань”.

На місце події було направлено патруль для пошуку порушників.

Відеокамери зафіксували, що вантажівка ГАЗ-66 з чорними військовими номерами «4736 А1» рухалась з польової дороги через поле в напрямку кордону.

Перевірка показала, що цей транспортний засіб не перебуває на обліку військових частин і виявився не військовим. Згодом автомобіль був знайдений на угорському боці, а всі пасажири його покинули.

Пізніше угорська поліція повідомила про затримання 32 осіб на околиці села Барабаш. Подробиці з угорського боку та подальша доля затриманих наразі уточнюються”.

Андрій Демченко пояснив: “Щодо незаконного перетину кордону групою осіб із залученням транспортного засобу на ділянці Мукачівського загону на цей час проводиться вся необхідна перевірка. Рух вантажівки в бік кордону через поле було зафіксовано за допомогою технічних засобів контролю за місцевістю. Група реагування виявила сліди автомобіля в бік суміжної країни.

В подальшому суміжна сторона повідомила про виявлення ними транспотного засобу та затримання 32 громадян України.

Окрім цього прикордонники України затримали кількох осіб, які можливо причетні до незаконного переміщення через кордон цих осіб. З ними проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube