Перші цивільні судна скористалися тимчасовим коридором у напрямку до українських портів


14:5916.09.2023

Перші цивільні кораблі скористалися тимчасовим коридором у напрямку до портів України.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, передає Інше ТВ.

«Після використання тимчасового коридору для виходу заблокованих через російську агресію суден з портів Одеси, Чорноморська та Південного балкери RESILIENT AFRICA та AROYAT підтвердили готовність скористатися маршрутом на вхід до порту Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці для краін Африки та Азіі. Судна знаходяться під прапором Палау, а їх екіпаж складається з громадян Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України», – зокрема, на своїй сторінці в Фейсбук написав він.

Олександр Кубраков нагадав, що раніше встановлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор використовувався для евакуації, суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення російської федерації. І з 15 серпня ним скористалось 5 суден: контейнеровоз JOSEPH SCHULTE, балкери PRIMUS, ANNA-THERESA, OCEAN COURTESY та PUMA.

Як повідомляло Інше ТВ, в першій декаді серпня було оголошено тимчасові коридори для торгівельних суден, що йдуть до/з портів України.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube