У Криму вперше продали “націоналізовані” об’єкти


15:2816.09.2023

У тимчасово окупованому Криму проведені перші вісім “аукціонів” із продажу раніше “націоналізованих” об’єктів, які належать громадянам України. Про це повідомив так званий “голова державної ради” Криму Володимир Константінов у суботу, 16 вересня, пише Кореспондент.

“Укладено договори купівлі-продажу на суму понад 815 млн рублів (понад 310 млн гривень – ред.). У лоти входили об’єкти житлового фонду та комерційна нерухомість”, – заявив він.

За його даними, зараз на відкритих “аукціонах” розміщені повідомлення про продаж чотирьох житлових приміщень, продаж яких може принести близько 27 млн рублів.

Константінов додав, що найближчим часом заплановано продаж близько 100 об’єктів “націоналізованого” майна. Серед них – житлові приміщення, включаючи квартиру родини президента України Володимира Зеленського, об’єкти санаторно-курортного призначення, торговельні та комерційні приміщення.

При цьому окупанти продовжують роботу щодо виявлення майна українських громадян на території Криму.

Читайте: “Умеров талановитий, порядний, чесний”, – Джемілєв про нового міністра, розмову з Путіним, як здавали і як повернемо Крим© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube