У Міненерго назвали суму внесків до Фонду підтримки енергетики України


08:5906.06.2023

Внески до Фонду підтримки енергетики України перевищили 219 млн євро. Про це за підсумками під час зустрічі послів країн-партнерів у Відні повідомили в Міністерстві енергетики України, пише Кореспондент.

Повідомляється, що з понад 219 млн євро на рахунку – 155 млн, решта – публічно задекларовані потенційними донорами.

“Ми зіткнулися з однією з найбільших енергетичних криз в історії нашої країни, і нам потрібна ваша підтримка. Щоб допомогти нам впоратися з ситуацією, Секретаріат Енергетичного співтовариства створив Фонд підтримки енергетики України. Ця прозора та ефективна ініціатива надає важливу допомогу у відновленні пошкодженої енергетичної інфраструктури внаслідок російських атак”, – повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

У міністерстві повыдомили також, що за кошти Фонду придбано або завершується процедура придбання товарів для ремонту енергетичної інфраструктури: трансформаторів струму, зварювальних апаратів, автоматичних вимикачів та іншого обладнання, необхідного для відновлювальних робіт на підприємствах галузі.

Читайте: «Психотерапевт з 3-ю групою з електробезпеки»: «Укренерго» показало кішку Азу, яка на підстанції разом з енергетиками вже пережила 9 російських атак (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube