Миколаївська обласна дитяча лікарня отримала кошти від молдовських партнерів для облаштування кабінету фізичної терапії (ФОТО)


09:1906.06.2023

До Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії, який щороку відзначається 4 червня, партнери з Молдови передали КНП “Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня” МОР понад мільйон гривень, щоб облаштувати сучасний кабінет фізичної терапії для маленьких пацієнтів. Попри те, що частина обладнання ще в процесі установки, простір вже готовий зустрічати перших відвідувачів.

Про це повідомляють в пресслужбі Миколаївської ОВА з посиланням на Гуманітарний штаб при Миколаївській ОВА, передає Інше ТВ.

«Завдяки координаційній роботі Посольства України в Молдові підтримка із сусідньої держави не припиняється. Клієнти та співробітники Moldindconbank надали грошову допомогу — 1 180 000 гривень — обласній дитячій лікарні», – йдеться у дописі.

Адміністрацією лікарні були придбані тренажери, які стануть незамінними інструментами в процесі відновлення здоров’я дітей, допомагаючи їм повернутися до звичайного життя за допомогою спортивних вправ. Ці тренажери не тільки нададуть дітлахам можливість розвивати свої фізичні здібності, але й будуть стимулювати їх до активної участі в процесі оздоровлення.

«Ми щиро вдячні колективу та клієнтам Moldindconbank за їх благородний внесок у покращення умов лікування дітей Миколаївщини. Сподіваємось, що ця співпраця буде продовжуватися у майбутньому, і разом ми зможемо зробити ще більше для поліпшення дитячої медичної допомоги!» – додали у Гуманітарному штабі.

Як повідомляло Інше ТВ, пологовий будинок №1 міста Миколаєва отримав від БФ “Волонтерський рух” сучасний фетальний монітор для контролю за перебігом вагітності.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube