З “труби Медведчука” закапало в бюджет. Плюс податки


09:4712.05.2023

Перші 10 млн. грн. до держбюджету перерахував управитель арештованим нафтопродуктопроводом «Самара – Західний напрямок».

«Укртранснафта», управитель арештованим нафтопродуктопроводом «Самара – Західний напрямок», перерахувала до держбюджету понад 10 млн грн надходжень і забезпечила реверс 114 тис. т нафтопродуктів. 

Про це повідомляє пресслужба Агентства з розшуку та менеджменту активів.

«Управитель арештованим нафтопродуктопроводом «Самара – Західний напрямок» перерахував до державного бюджету понад 10 млн грн чистих надходжень від управління активом», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це без урахування сплачених управителем податків та витрат на обслуговування й експлуатацію арештованого майна.

В АРМА також зазначили, що після початку повномасштабного вторгнення РФ АТ «Укртранснафта» розпочало перекачування дизельного палива в реверсному напрямку роботи з території Угорщини на територію України. Використання трубопроводу в реверсному напрямку забезпечило можливість повноцінного управління активом, баланс на ринку нафтопродуктів, а також підвищило енергетичну незалежність держави в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, як раніше повідомляло ІншеТВ, “Труба Медведчука” може послужити Україні. Деталі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube