АРМА придбало найбільший пакет військових облігацій з початку війни на 370 млн грн


12:1019.01.2023

АРМА витратило на оборонні потреби держави ще 370 мільйонів гривень – найбільшу суму арештованих коштів з початку повномасштабної війни, спрямовану Агентством на придбання військових облігацій.

Відтак, завдяки купівлі облігацій, до бюджету сукупно перераховано вже понад 1,2 мільярда гривень, а також ще понад 300 млн грн поза використанням інструменту цінних паперів.

Про це повідомляється на Урядовому порталі, передає Інше ТВ.

Варто зазначити, що поточний (5-й) пакет облігацій придбано завдяки коштам від реалізації на торгах арештованого аміаку російського походження. Відповідну партію сировини обсягом 10 тис. тонн було продано в листопаді минулого року на аукціоні, в ході якого початкова ціна зросла на 26%, або на 77 млн грн. Попри обтяженість активу арештом та необхідність сплати покупцем ПДВ та інших витрат, суттєве зростання початкової ціни аміаку стало наслідком високої конкуренції цінових пропозицій від учасників ринку.

«Наразі реалізація арештованого майна дозволяє швидко та в досить значних обсягах спрямовувати кошти безпосередньо на оборонні потреби держави. Тому АРМА одночасно працює як над реалізацією нових лотів, так і в напрямку законодавчого вдосконалення продажів, оскільки збільшення конкуренції та, як наслідок, ціни реалізації майна дозволить перераховувати більше коштів для Сил оборони», – зазначив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Як повідомляло Інше ТВ, АРМА продало понад 32 тис. тонн російського аміаку за 913 млн.грн. Куди підуть кошти?

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'АРМА придбало найбільший пакет військових облігацій з початку війни на 370 млн грн' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube