У Японії податкова служба просить молодь пити більше алкоголю


22:3818.08.2022

Податкова служба Японії ініціювала кампанію Sake Viva!, щоб збільшити продаж алкоголю країни, оскільки його споживання різко падає. Це знижує надходження від акцизів, повідомляє Кореспондент.

2011 року податки на алкоголь забезпечували 3% державних доходів Японії. Проте вже 2020 року цей показник став меншим за 2%. У зв’язку з хронічним дефіцитом бюджету в країні та боргом більш ніж 200% ВВП, це проблема.

Молоде покоління японців п’є набагато менше алкоголю, ніж старше. Зокрема, середнє щорічне споживання впало зі 100 літрів 1995 року до 75 літрів 2020-го.

Фахівці зазначають, що пік споживання у Японії був 40 років тому. Тоді люди пили саке практично щодня. Пізніше його витіснило пиво. Потім Японія пережила “винний бум” та “бум віскі”. Однак тепер споживання алкоголю падає.

Державна податкова служба попросила людей віком від 20 до 39 років поділитись бізнес-ідеями для стимулювання інтересу до алкоголю. Зокрема, японського саке, сетю, віскі, пива чи вина.

Міністерство охорони здоров’я Японії заявило, що не має відношення до цього конкурсу, але підтримує регулярні контакти з податковою з питань алкоголю та здоров’я.

Відомство розраховує, що під час кампанії буде наголошувати на “допустимій нормі споживання алкоголю”, щоб уникнути серйозних проблем зі здоров’ям у молодого покоління.

Читайте: В Японії – конфлікт людей та макак, вже багато травмованих

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Японії податкова служба просить молодь пити більше алкоголю' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube