Перше судно з українською агропродукцією з першого «зернового» каравану прибуло в кінцевий пункт призначення


11:2208.08.2022

Судно POLARNET, яке одним з перших взяло участь в реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, успішно пройшло перевірку інспекційною групою в Стамбулі та прибуло в кінцевий пункт призначення в Туреччині.

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України, передає Інше ТВ.

«Цей перший успішний досвід реалізації «зернової ініціативи» дозволяє нам з оптимізмом дивитися на подальші перспективи перевезень. Вдячний нашим партнерам з ООН та Туреччини за ефективне гарантування безпеки руху судна та максимальну кооперацію на всіх етапах реалізації домовленостей. Окремо вдячний екіпажу судна POLARNET за готовність одними з перших скористатися «зерновим коридором», відкривши цим шлях для усіх інших суден». – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Прибуття суден NAVI STAR, ROJEN, які вийшли з портів в одному каравані з POLARNET, в порти призначення очікується орієнтовно через тиждень.

Як повідомляло Інше ТВ, судно POLARNET було у складі першого каравану, який вийшов з портів Великої Одеси 5 серпня.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Перше судно з українською агропродукцією з першого «зернового» каравану прибуло в кінцевий пункт призначення' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube