З портів Великої Одеси вийшов перший караван з українським збіжжям (ФОТО, ВІДЕО)


08:4805.08.2022

В рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов перший караван з українським продовольством.

На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до покупців в Туреччині, Великій Британії та Ірландії.

Про це повідомляють у Мінінфраструктури з посиланням на міністра Олександра Кубракова, передає Інше ТВ.

«Сьогоднішнім караваном повноцінно запускаємо «зернову ініціативу» в порту «Чорноморськ».

Розраховуємо, що безпекові гарантії наших партнерів з ООН та Туреччини будуть працювати і надалі, а експорт продовольства з наших портів стане стабільним та прогнозованим для всіх учасників ринку.

Для цього плануємо забезпечити здатність портів обробляти понад 100 суден на місяць. Хоча «зерновий коридор» уже запрацював на вихід, нашою ціллю є повноцінна робота портів в обидва напрямки. Ми отримуємо заявки судновласників, які готові заходити в наші порти під завантаження. Наша ціль – 3 та більше млн тонн агропродукції щомісяця з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Також наразі українські порти отримують заявки на судновласників, які готові заходити в українські порти під завантаження. Початок з роботи з ними дозволить запустити роботу портів як на вихід, так і на захід під завантаження.

Як повідомляло Інше ТВ, 1 серпня перший корабель з українським зерном вийшов у Чорне море.

3 серпня перше судно з українським зерном пройшло перевірку в Стамбулі і вирушило в Ліван.

Докладніше про зернову угоду читайте тут

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'З портів Великої Одеси вийшов перший караван з українським збіжжям (ФОТО, ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube