Паспортизація “лнр”: “без російських документів неможливо зробити майже нічого” – голова Луганської ОВА


17:4319.07.2023

На території “лнр” окупанти примушують громадян робити російські документи під загрозою звільнення з роботи та депортації. Без паспорта рф неможливо робити будь-які офіційні чи фінансові операції, випускникам – отримати диплом чи скласти іспити, повідомив під час брифінгу начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор, передає УНН.

“Тиснуть постійно, вони по Алчевському меткомбінату співробітникам поставили завдання завершити усі процедури переоформлення та отримання паспортів і карток банківських до кінця липня, інакше усіх позвільняють”, – сказав начальник Луганської ОВА.

Також, він зазначив, що на окупованих територіях без російських документів неможливо оформити ніякі соціальні виплати, та, навіть, отримати диплом після закінчення навчання.

Цитата

“Фактично зараз утискають повністю громадян, том що без російських документів неможливо зробити майже нічого. Неможливо оформити соціальні виплати, навіть змінити номера на машинах. Якщо говорити про дітей, то жоден випускник не міг отримати їх диплом без паспорта. Те ж саме і по батьках було, їх змушували отримувати паспорти, під приводом того, що якщо вони не оформлять паспорт, їх дитина просто не складе іспити”, – зазначив Лисогор.

Начальник ОВА нагадав, що спочатку окупаційна влада прийняла закон, що громадянам України, які живуть на окупованій частині Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей і вирішили зберегти українське громадянство, можуть жити на цих територіях до 1 липня 2024 року. Після закінчення цього терміну жителям загрожує депортація.

Також він повідомив, що “тепер в них [окупантів – ред.] вже стоїть 1 грудня, що люди, які не отримали паспорта не зможуть зробити взагалі нічого.

Читайте: Зашквари роспропаганди: військовим вдовам в “ДНР-ЛНР” видали шуби. А після зйомки мотивуючого відео – забрали (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube