Посилили репресії: окупанти побили та вивезли двох працівників ЗАЕС


16:4209.12.2022

Російські окупанти побили та вивезли в невідомому напрямку начальника Управління соціальних програм Запорізької АЕС Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Про це повідомив Енергоатом, передає УНН.

“Вчора, 8 грудня 2022 року, російські військові вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та у присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Після жорстокого побиття загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку”, – ідеться у повідомленні.

Крім того, рашисти затримали та “кинули на підвал” начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, який є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку.

Як зазначили, такими діями окупанти намагаються змусути персонал станції підписати контракт з фейковою “Эксплуатирующией организацией Запорожской АЭС”, якою керує росатом.

Але працівники ЗАЕС чинять опір, тому рашисти вони “лютують і перетворюються на справжніх поліцаїв та тюремників, посилюючи бандитські напади”, повідомили в Енергоатомі.

Читайте: Завезли “Гради” на ЗАЕС і поставили біля сховища ядерного палива – рашисти знову готують провокації

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Посилили репресії: окупанти побили та вивезли двох працівників ЗАЕС' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube