Завезли “Гради” на ЗАЕС і поставили біля сховища ядерного палива – рашисти знову готують провокації


13:5508.12.2022

Росіяни, які окупували Запорізьку АЕС, завезли туди кілька реактивних систем залпового вогню “Град”, що може свідчити про підготовку провокацій.

Про це повідомляє “Енергоатом“.

“На територію захопленої Запорізької атомної електростанції рашисти вчора завезли кілька реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) “Град””.
Цю зброю загарбники розмістили біля енергоблока № 6, безпосередньо поруч із територією станційного сухого сховища відпрацьованого ядерного палива, де раніше будували деякі “захисні споруди” в таємному режимі, порушуючи всі умови з організації ядерної та радіаційної безпеки.
Найбільш вірогідна провокація, що готується, – обстріли протилежного берега Дніпра, зокрема міст Нікополь та Марганець, цими установками “Град” безпосередньо з майданчику ЗАЕС, користуючись “прикриттям” енергоблоків та сховища відпрацьованого ядерного палива”.

В “Енергоатомі” нагадали, що загарбники використовують ЗАЕС для військових цілей і з самого початку агресії розміщують там особовий склад, військову техніку, зброю і вибухівку.
Підприємство повідомило МАГАТЕ про додаткове розміщення РСЗО “Град” безпосередньо на майданчику ЗАЕС.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Завезли “Гради” на ЗАЕС і поставили біля сховища ядерного палива – рашисти знову готують провокації' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube