Екскерівника Миколаївської окружної прокуратури, обвинуваченого у державній зраді, будуть судити в Одесі


17:1907.10.2022

Надання окупантам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України в умовах воєнного стану – у вчиненні таких дій обвинувачується колишній керівник Миколаївської окружної прокуратури, кримінальне провадження щодо якого розглядатиме Приморський районний суд м. Одеси.

Про це повідомили в Верховному Суді, передає Інше ТВ.

«Рішення про направлення матеріалів провадження з Центрального районного суду м. Миколаєва до райсуду м. Одеси ухвалив Верховний Суд у зв’язку з тим, що відповідно до норм КПК України це кримінальне провадження має здійснюватися судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування. Обвинувальний акт у зазначеному провадженні затверджений начальником відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Південного регіону, що належить до юрисдикції Приморського районного суду м. Одеси.

За матеріалами досудового розслідування, з початку широкомасштабного вторгнення рф посадовець використовував надані йому повноваження для збору інформації військового та оперативно-службового характеру, яку згодом передавав представникам ворожих силових структур. Зокрема, йдеться про оперативну обстановку в регіоні, результати обстрілів, паролі на блокпостах та інформацію про військових полонених зс рф», – йдеться в повідомленні.

З ухвалою ККС ВС від 6 жовтня 2022 року у справі № 490/3578/22 (провадження № 51-3011впс22) можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua.

Як повідомляло Інше ТВ, на початку вересня за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно екскерівника Миколаївської окружної прокуратури за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Також повідомлялось посаду начальника Миколаївської окружної прокуратури у березні 2021 року обійняв Геннадій Юрійович Герман. Раніше він працював прокурором у Харківській області – очолював Красноградський відділ Первомайської місцевої прокуратури. Цією місцевою прокуратурою керував нинішній прокурор Миколаївської області Володимир Говоруха, а Герман був його підлеглим.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Екскерівника Миколаївської окружної прокуратури, обвинуваченого у державній зраді, будуть судити в Одесі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube