INSHE.TV
П’ятниця, 8 Травня, 2026
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

На Миколаївщині лікар вимагав у пораненого гроші за ВЛК і зняття з обліку (ФОТО)

8 Травня 2026, 12:29
у Миколаїв, Кримінал
Військові раз на рік можуть отримати необов’язкову допомогу. Що треба знати

За винагороду обіцяв пораненому військовослужбовцю безперешкодне отримання висновку ВЛК – у Миколаївському районі поліцейські затримали лікаря на отриманні неправомірної вигоди

Співробітник одного з медичних закладів Березанської громади вимагав у пораненого пацієнта 13 000 гривень за безперешкодне проходження військово-лікарняної комісії з подальшим зняттям останнього з військового обліку. Фігурант запевнив пацієнта, що діагностованої травми для цього недостатньо. Поліцейські затримали зловмисника у процесуальному порядку одразу після передачі коштів та вже повідомили про підозру. За вчинене йому загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Задокументували злочинну діяльність 31-річного лікаря слідчі Миколаївського райуправління поліції за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань у Миколаївській області ДСР Нацполіції та під процесуальним керівництвом Миколаївської окружної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що лікар ортопед-травматолог, будучи членом військово-лікарської комісії, під час прийому пораненого учасника бойових дій повідомив, що отримані ним травми нібито не є достатньою підставою для визнання непридатним до військової служби зі зняттям із військового обліку. Водночас зловмисник запропонував «допомогу» у безперешкодному проходженні ВЛК за грошову винагороду. Фігурант вимагав від військовослужбовця надати медичні документи, що підтверджують отримані під час служби поранення, а також передати 13 000 гривень за подальше ухвалення рішення про непридатність до військової служби.

Одразу після отримання неправомірної вигоди слідчі затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У службовому кабінеті затриманого поліцейські провели санкціонований обшук та вилучили грошові кошти, медичну документацію та мобільний телефон.

Нині слідчі повідомили зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – одержання службовою особою неправомірної вигоди. Санкція інкримінованої статті передбачає до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.

Попередній запис

Уряд спростив оформлення документів для іноземців, які служать у Силах оборони України

Наступний запис

Понад 300 страт полонених українських військових розслідують правоохоронці

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv