INSHE.TV
Понеділок, 9 Лютого, 2026
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Миколаїв

СБУ повідомила про підозру ще 4-м псевдоблогерам, які «зливали» у соцмережі позиції ЗСУ, – один з них з Миколаєва (ФОТО)

9 Лютого 2026, 14:46
у Миколаїв, Кримінал
СБУ повідомила про підозру ще 4-м псевдоблогерам, які «зливали» у соцмережі позиції ЗСУ, – один з них з Миколаєва (ФОТО)

Служба безпеки викрила нові факти несанкціонованого поширення даних про дислокацію та бойову роботу Сил оборони у різних регіонах України.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ, передає Інше ТВ.

Так, у Черкасах контррозвідка Служби безпеки затримала 50-річного прихильника рашизму, який під час повітряних тривог фіксував роботу української ППО і «зливав» відео у Телеграмі. Крім цього, зловмисник в коментарях інтернет-спільнот «відбілював» воєнні злочини рашистів і поширював фейки про українських полонених.

У Миколаєві військові контррозвідники СБУ заблокували спробу розповсюдження в інтернеті даних про маршрути руху українських військ у південному регіоні. За результатами комплексних заходів повідомлено про підозру 31-річному контрактнику бойової бригади ЗСУ, який опублікував на власній сторінці у ТікТоку відео переміщення свого підрозділу.

На Донеччині затримано 37-річного жителя Слов’янська, який перебував у розшуку за ухилення від мобілізації та «підсвічував» у соцмережах геолокації Сил оборони на Краматорському напрямку. Такі відео фігурант «розганяв» на власному Ютуб-каналі із загальною аудиторією понад 11 тисяч користувачів.

У Дніпропетровській області викрито 34-річного адміністратора Вайбер-групи, який публікував у чаті координати українських блокпостів і пунктів тимчасового базування Сил оборони.

Ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила факти незаконної діяльності зловмисників. Під час обшуків за місцями їхнього проживання виявлено комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами злочинів.

Наразі слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:

чч. 1, 2 ст. 114-2 (поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань);

ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Зловмисникам загрожує до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Донецької, Черкаської, Дніпропетровської обласних прокуратур та Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.

Як повідомляло Інше ТВ, За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ще один зрадник, який коригував обстріли Миколаєва та Одеси

Попередній запис

Зеленський провів енергетичний селектор: найгірша ситуація в Києві, дуже скрутно на Херсонщині. Про ППО теж говорили

Наступний запис

Генпрокурор Кравченко закликав бізнес повідомляти про тиск через портал “СтопТиск”

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv