Нафтові санкції США проти Росії знову діють після винятків, які Вашингтон запровадив на кілька місяців через ситуацію з Ормузькою протокою.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву уповноваженого президента України з питань санкційної політики Владислава Власюка.
“Нафтові санкції США проти “Роснефти” та “Лукойлу” в силі”, – зазначив Власюк.
Як повідомляло Інше ТВ, Російському експорту нафти заважає двомісячна санкційна відстрочка для Ірану, — Bloomberg
