Зеленський попросив Радбез ООН відреагувати на терор росії і звернувся до українців (ВІДЕО)


06:3224.11.2022

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у екстреному засіданні Радбезу ООН, скликаному після ракетних ударів по Україні.

«Пані та панове! Серед вас – представники держави, яка нічого не пропонує світу, окрім терору, дестабілізації та дезінформації. Будь-які російські формули не передбачають нічого іншого. Саме тому я наголошую ще раз: настав час підтримати українську формулу миру! У світі не має залишитися жодної можливості для терору! Саме тому ми звертаємося до наших партнерів по підтримку для захисту нашого неба. Нам потрібні сучасні та ефективні системи ППО й ПРО, і я дякую всім, хто вже допомагає. Що вам зараз може сказати представник держави-терориста? Що від їхніх ракет не страждають мирні люди? Все очевидно. Все надто очевидно. Я закликаю вас до конкретних кроків на захист людяності й життя! Радбез має дати чітку оцінку вчинкам держави-терориста відповідно до розділу 7-го Статуту ООН. Україна пропонує, щоб Радбез ухвалив таку резолюцію – про засудження будь-яких форм енергетичного терору», – зокрема, сказав він.

Також після цього він звернувся і до українців:

«Щойно я звернувся до Радбезу ООН і закликав реагувати. Реагувати на російський терор. Одне крісло в Радбезі досі окуповане, і щось звідти намагалися сказати. Впевнений, російську брехню вже ніхто у світі чути не хоче. Реально це крісло порожнє.

Сьогодні Європарламент визнав Росію державою-терористом і закликав ЄС та країни-члени створити правову базу, щоб таке визнання працювало на національному рівні всюди у Європі й мало наслідки – саме юридичні наслідки, а не лише політичні».

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Зеленський попросив Радбез ООН відреагувати на терор росії і звернувся до українців (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube