Всю ніч росіяни бомбили «Азовсталь» авіабомбами і обстрілювали корабельними ракетами – постраждав польовий шпиталь (ВІДЕО)


15:1228.04.2022

Цілу ніч на військовий польовий шпиталь, що знаходиться на території заводу «Азовсталь» в Маріуполі, і де перебувають поранені захисники, росіяни масово скидали багатотонні авіабомби, здатні пробити будь-які бетонні захисні споруди.

Потім, вже завдавши руйнувань, продовжували нещадно обстрілювати руїни з корабельної артилерії.

Серед вже поранених військовослужбовців є загиблі, наново поранені і контужені.

Про це повідомили у полку «Азов», передає Інше ТВ.

Через ворожу атаку частина приміщення завалилася — зокрема операційна, що унеможливлює тепер допомагати нашим воїнам навіть в тих умовах, що були раніше.

«Наголошуємо! Женевська конвенція гарантує захист стаціонарних та  пересувних  медичних установ, на них не мають здійснюватися напади! Захистом мають користуватися поранені та хворі, незалежно від того чи вони є цивільними, чи військовими особами (комбатантами).

Пораненим мають надавати необхідну допомогу без будь-якої дискримінації.

Закликаємо міжнародні організації з захисту прав людини відреагувати на те, що росія продовжує намагатися знищити навіть тих захисників Маріуполя, що вже не можуть тримати в руках зброю!», — підкреслюють в полку «Азов».

Відео було знято одразу після обстрілу. На кадрах видно, як відкопують завалених загиблих військових, що перебували в шпиталі з важкими пораненнями, та надають першу домедичну допомогу постраждалим.

Як повідомляло Інше ТВ, «Застосуйте до нас процедуру екстракшн» — звернення командира миколаївських морпіхів, які захищають Маріуполь (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Всю ніч росіяни бомбили «Азовсталь» авіабомбами і обстрілювали корабельними ракетами – постраждав польовий шпиталь (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube