Ринкова капіталізація Apple сягнула $3,5 трильйона


17:4310.07.2024

Станом на 9 липня акції Apple досягли найвищої ціни за всю історію. Ціна акцій завершила торги на рівні майже 229 доларів, що збільшило капіталізацію техногіганта до понад 3,5 трильйона доларів. Про це написало видання Quartz напередодні, 9 липня, пише Кореспондент.

Це найвище значення, якого коли-небудь досягала будь-яка компанія.

Попри невдалий початок року, ціна акцій Apple різко зросла після того, як у червні на щорічній Всесвітній конференції розробників компанія оприлюднила ініціативу зі створення штучного інтелекту Apple Intelligence.

До презентації Apple Intelligence Apple мовчала про штучний інтелект, але тепер компанія йде ва-банк. Apple працює з OpenAI над впровадженням ChatGPT в наступні операційні системи iPhone, iPad і Mac, а минулого тижня вона отримала місце в раді директорів OpenAI. Історичний суперник Apple, Microsoft, також є в раді директорів стартапу.

Apple і Microsoft вели боротьбу за місце найдорожчої компанії світу. Поштовх Microsoft у сфері штучного інтелекту за останній рік допоміг їй перевершити ринкову капіталізацію Apple вперше з 2021 року в січні.

Однак, нині Apple наздогнала Microsoft – і стала найдорожчою компанією, яка коли-небудь існувала (з погляду ринкової капіталізації).

Своєю чергою, аналітик Wedbush Ден Айвз спрогнозував, що Apple, Nvidia та Microsoft досягнуть ринкової капіталізації в 4 трильйони доларів протягом наступного року.

Читайте: ЄС може оштрафувати Apple на мільйони доларів за порушення закону про цифрові ринки© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube