Затверджуємо алгоритм раннього виявлення домашнього насильства у співробітників МВС – керівник психологічної служби міністерства


18:0210.07.2024

Психологи Міністерства внутрішніх справ України розробили алгоритм раннього виявлення схильності до насильства у співробітників МВС, який дасть змогу прицільно працювати на запобігання таким правопорушенням, повідомив начальник управління психологічного забезпечення МВС України Андрій Костюк, пише Iнтерфакс.

В ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” Костюк розповів, що психологи постійно проводять скринінги особового складу на депресію, невротичні стани й інші психологічні проблеми, а в разі виявлення – пропонують співробітникові пропрацювати цей стан.

“Якщо говорити конкретно про домашнє насильство, то апробацію проходить напрацьований нами алгоритм раннього виявлення домашнього насильства”, – повідомив Костюк у контексті заяви глави МВС Ігоря Клименка про необхідність зосередити увагу на психологічних потребах військовослужбовців, оскільки мають місце факти домашнього насильства серед військових.

Керівник психологічної служби наголосив: “Використання цього алгоритму дасть змогу виявити схильність до насильства у співробітників системи МВС, а також зробить психопрофілактичну роботу більш прицільною та якісною – це я про тренінги, індивідуальне консультування, психотерапевтичні групи з постраждалими від домашнього насильства”.

Також Костюк звернув увагу на те, що на службу в МВС співробітників приймають після проходження психологічного відбору, який охоплює, зокрема, і перевірку на схильність до агресії.

Читайте: У Миколаєві зросла кількість випадків фізичного насильства по відношенню до дітей© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube